Úředníci pražského magistrátu si v centru otevřeli další jesle
Úředníci pražského magistrátu si slavnostně otevřeli další dětskou skupinu pro děti zaměstnanců magistrátu s umístěním potomka od jednoho roku věku. Jde o další z benefitů pro ně a jejich rodiny. Ostatní „neúředníci“ mají smůlu.
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web