Úterý, 31. ledna 2023
Abra_Gen

Systém Abra Gen nově automatizuje i obchodní komunikaci

0
Firmy, které užívají informační systém ABRA Gen, nyní mohou automatizovat i obchodní komunikaci se svými dodavateli a odběrateli. Umožňuje to nový EDI modul, který Abra Software vyvinula s firmou Grit.
umela_inteligence

Umělá inteligence je trend. Jak do ní investovat

0
Je vám název DeepL nebo ChatGPT povědomý? Tyto technologické vynálezy, které v posledních měsících získaly na obrovské popularitě, nejsou nic jiného než AI [Artificial Intelligence] neboli umělá inteligence.
XTB

XTB nově nabízí novým klientům akcii zdarma

0
Brokerská společnost XTB spustila marketingovou kampaň, v níž převede každému novému klientovi, který si u ní otevře reálný obchodní účet, akcii zdarma.
trzich

Dění na finančních trzích: Co očekávat v roce 2023?

0
Poslední roky připomíná dění na finančních trzích jízdu na horské dráze. Po propadu na počátku pandemie covidu investoři zažili euforický růst, aby už v druhé polovině loňského roku zplakali nad výdělkem. Co mohou čekat letos?
refinancovani

Refinancování ušetří peníze většině klientů, říká Ondřej Makovec

0
„Refinancování u nás lidem v průměru ušetří 55 tisíc korun na nákladech za svůj úvěr či úvěry,“ říká v rozhovoru pro FinTag.cz šéf oddělení spotřebitelských úvěrů české Max banky Ondřej Makovec. A najdou se i tací, kteří ušetří i 400 tisíc. 
XTB

TOP nejlepších letošních XTB vzdělávacích aktivit

0
Podle obchodního ředitele XTB Vladimíra Holovky v dlouhodobém investování a zejména aktivním tradingu na finančních trzích uspějí jen ti, kteří se dlouhodobě vzdělávají. Podle něj to funguje obdobně jako v podnikání.
Irena_Jandikova

Platební kartu nepouštějte z ruky, říká Irena Jandíková

0
Podle šéfky retailového bankovnictví Max banky Ireny Jandíkové lidé z hlediska bankovních služeb nyní řeší dvě základní věci. Která z bank jim nejvíce zhodnotí peníze na účtech a pak i bezpečnost bezhotovostních plateb.
XTB

XTB je již počtvrté za sebou Broker roku

0
Minulou neděli [4.12.] skončilo hlasování letošní ankety Broker roku 2022. Již počtvrté za sebou vítězství obhájila společnost XTB. Hlasovala pro ni více než pětina všech zúčastněných.
ETF

Letos se nejvíce investovalo do ETF a indexu S&P500

0
Vysoká inflace a vysoké úrokové sazby centrálních bank – to jsou faktory, které určí obchodování na finančních trzích v roce 2023. Zřejmě i příští rok se mnozí z investorů opět spolehnout na investice do ETF a indexů, jako je třeba S&P500.
investicni_konference

XTB přidalo bonusy do záznamu investiční konference

0
Minulou sobotu proběhla velká online Investiční konference 2022 společnosti XTB. Kdo konferenci nestihl, má stále možnost se na ni podívat zpětně. XTB do záznamu navíc doplnila bonusy, k nimž mají přístup jen její klienti.
konference_XTB

Střádaly drtí inflace, investory volatilita. Více řekne konference XTB

0
Situace z hlediska uchování hodnoty peněz není vůbec jednoduchá. Ty, kteří neinvestují, trestá vysoká inflace. A ty, kteří investují, zase vysoká volatilita na trzích. Jak se v tom vyznat, poradí velká online investiční konference XTB.
vanocni_sberatel

Vánoční veletrh Sběratel nabídne prase, U2 i Mira Žbirku

0
Již 25. a 26.11. se v pražském hotelu Olympik Congress uskuteční vánoční veletrh Sběratel. Účast na něm potvrdilo 80 prodejců z celé Evropy. Ke koupi budou mince, bankovky, poštovní známky, pohlednice, antikvární zboží a další sběratelský materiál.
XTB

Investiční konference XTB startuje již tuto sobotu od 13:00

0
Společnost XTB vás po roce opět srdečně zve na tradiční online investiční konferenci. Ta se uskuteční tuto sobotu [26. 11. 2022] od 13:00 hodin. Hlavní téma konference je hledání investičních příležitostí v období globální recese a vysoké inflace.
ALTER_EKOnomicke_forum

ALTER EKOnomické fórum: Svět se změní, ale jak?

1
Stále více státních a nestátních hráčů zneužívá přeshraniční vazby, jako jsou dodávky klíčových součástek a zdrojů, k dosažení svých cílů. Jak se na něco podobného mají státy, firmy a investoři připravit, bude řešit ALTER EKOnomické fórum.
FTX

Krach FTX otřásl kryptotrhem. Jak předejít problémům

0
Kryptoměnový trh zásáhla naprosto zásadní událost. Druhá největší kryptoburza FTX se stala insolventní. Burzu si oblíbili jak dlouhodobí investoři [hodleři], tak hlavně tradeři. Aby ne, když slogan FTX zněl "Created by traders for traders".
Abra_Software

Skupina Abra Software koupila Inekon Systems

0
Skupina Abra, která vyrábí podnikové informační softwarové systémy, koupila společnost Inekon Systems. A stala se jejím 100% vlastníkem. Výši transakce firmy neuvedly. V případě skupiny Abra Software jde o letošní druhou významnou akvizici.
investice_do_akcii

Investice do akcií – opravdu rozumný způsob investování v současné době a osobní zkušenosti z reálného...

1
Nebudu tu omílat starou frázi, že spořicí účet je velmi nevýhodný, a že vám nepokryje ani inflaci. To už v dnešní době ví i méně finančně gramotní lidé. Půjdu rovnou k věci. Kdo ovládne akciový trh, může vydělat slušné peníze.
digitalni

Digitální osciloskop: funkce a použití

7
Digitální osciloskop je elektronické zařízení skládající se z mnoha softwarových a elektronických hardwarových modulů. Ty společně zachycují, zpracovávají, zobrazují a ukládají data reprezentující příslušné signály operátora.
inflace

Živě: Jak dopadne dnešní inflace v USA? Co přinese?

0
Míra inflace ve Spojených státech v září opět klesla. Snížila se o desetinu procentního bodu na 8,2 procenta. Říjnovou hodnotu inflace v USA dnes [10.11.] oznámí americké ministerstvo práce. XTB k tomu chystá na YouTube žívé vysílání s analytiky.
konference

Online investiční konference 2022 – největší investiční událost roku!

0
Broker XTB po roce opět pořádá Online investiční konferenci. A i letos se máte na co těšit. Konference se uskuteční už 26. 11. 2022, tedy poslední sobotu v tomto měsíci.
- Reklama -

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

- Reklama -
Translate »