Pondělí, 02. října 2023
enovation

Pavlíček a Kotris se ujímají enovation, aby ji transformovali

0
Do vedení společnosti enovation, která se specializuje na dotační poradenství, se vracejí její zakladatelé a majitelé David Kotris a Jiří Pavlíček. Po pěti letech ve vedení odchází ze společnosti její dosavadní jednatel Jiří Kvíz.
prace_a

Úřady práce povede bývalý kolega dočasného vedení

2
Úřad práce ČR nově povede Daniel Krištof. To je bývalý kolega současného pověřeného ředitele úřadu Karla Trpkoše. Krištof do letošní poloviny roku vedl marketing ve společnosti ČEZ Prodej, kde dříve působil na vedoucí pozici i Trpkoš.
Savills

Jordan zastřeší vedení Savills pro střední a východní Evropu

1
Novým generálním ředitelem pro střední a východní Evropu mezinárodní realitní společnosti Savills se stal generální ředitel pro Českou republiku a Slovensko Stuart Jordan.
Martin_Lansky

Martin Lánský je nový PR manažer v Penta Real Estate

0
Na pozici tiskového mluvčího a PR manažera společnosti Penta Real Estate od srpna nastoupil Martin Lánský. Na starosti má vztahy se zástupci médií, PR podporu developerských projektů, reputační management a ESG projekty.
Stada

Německá Stada má nového ředitele pro východní Evropu

0
Německá farmaceutická společnost Stada jmenovala Christose Gallise ředitelem pro východní Evropu včetně Česka. Gallis zůstane v německém Bad Vilbelu, odkud bude o svých aktivitách reportovat generálnímu řediteli Stada Peteru Goldschmidtovi.
Creditas

Eva Collardová převzala řízení Banky Creditas

0
Novou generální ředitelkou a místopředsedkyní představenstva Banky Creditas se stala Eva Collardová. Ta dosud ve skupině Creditas působila na pozici finanční ředitelky. Stávající generální ředitel Vladimír Hořejší v bance zůstává.
Boehringer_Ingelheim

Manažer Ivo Hlaváč nastupuje do Boehringer Ingelheim ČR

0
Na pozici Head of Healthcare & Access farmaceutické společnosti Boehringer Ingelheim ČR nově nastupuje Ivo Hlaváč. Mezi jeho úkoly patří i komunikace se státem u stanovování cen a úhrad léčiv a produktů z veřejného zdravotního pojištění.
Imperial_Brands

Felix Von Schwanewede střídá v Imperial Brands Stoevskiho

0
Novým market managerem společnosti Imperial Brands Česká republika se stal od června 2023 Felix von Schwanewede. Pozici přebírá po Bojanu Stoevskim. Ten se přesouvá na manažera polského trhu společnosti.
Jan_Juchelka

Českou bankovní asociaci povede Jan Juchelka z KB

0
Novým prezidentem České bankovní asociace se stal generální ředitel Komerční banky [KB] Jan Juchelka. Ve funkci vystřídá Tomáše Salomona z České spořitelny. Ten se zároveň nově stane prvním viceprezidentem asociace.
Jan_Soucek

Jan Souček střídá v ČT Petra Dvořáka

0
Novým generálním ředitelem České televize [ČT] se stal ředitel jejího brněnského studia Jan Souček. Z 15 členů Rady ČT pro něj ve třetím kole hlasovalo jedenáct členů. Petr Dvořák končí ve funkci veřejnoprávní televize po dvanácti letech.
CME

Soňa Schwarzová a Hana de Goeij vedou ESG v CME

0
Soňa Schwarzová a Hana de Goeij posílí ESG strategii CME Cares mediální a zábavní společnosti provozující televizní stanice CME. Strategie CME Cares vznikla jako nástroj pro komunikaci CME aktivit v oblasti udržitelnosti.
Hospodarska_komora

Hospodářská komora si do čela zvolila místopředsedu ODS

2
Vládní úsporný balíček je katastrofa, řekl Martin Pecina na 35. sněmu Hospodářské komory ČR a prohrál volbu do jejího čela. Vladimíra Dlouhého vystřídá po devíti letech ve funkci místopředseda ODS a poradce premiéra Fialy Zdeněk Zajíček.
CEZ

Osm ředitelů ČEZ si loni vydělalo 135 milionů korun

2
Osm členů představenstva ČEZ si loni vydělalo 135 milionů korun. Nejvíce dostal šéf představenstva a generální ředitel Daniel Beneš, a to 35 milionů korun. ČEZ zároveň zveřejnil pozvánku na valnou hromadu a nový tendr za miliardy korun.
Jan_Rafaj

Jan Rafaj je nový prezident SP ČR. Porazil Mirka Topolánka

0
Nově zvolený prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jan Rafaj získal v druhém kole volby, v němž se utkal s Mirkem Topolánkem, 60 procent hlasů. Ve funkci po 12 letech střídá Jaroslava Hanáka, který na pozici nekandidoval. Hanák se stal čestným členem Svazu.
Ajay_Banga

Nový šéf Světové banky Banga navštívil Bidena

0
„Těším se na podporu svého nominanta v jeho úsilí o transformaci Světové banky, abychom potlačili chudobu a řešili globální problémy včetně  klimatu,“ uvedl prezident Joe Biden poté, kdy ho navštívil nový šéf Světové banky Ajay Banga.
Daniel_Rysavka

Daniel Ryšávka nově vede Státní fond podpory investic

0
Novým ředitelem Státního fondu podpory investic se stal Daniel Ryšávka. Do funkce ho uvedl místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš.
Jiri_Charousek

Jiří Charousek odešel z ČS. Jde do Partners Banky

0
Do projektu Partners Banky přichází na pozici CIO [Chief Information Officer] Jiří Charousek, který se zároveň stane členem představenstva banky. Do Partners Banky přichází z České spořitelny [ČS], kde působil 24 let.
Zentiva

Zentiva Group má nového šéfa. Je jím Steffen Saltofte

0
Novým generálním ředitelem [CEO] Zentiva Group se stal Steffen Saltofte. Ve funkci nahradí Nicka Haggara, který přechází do Poradního výboru Zentivy [Zentiva Advisory Committee]. Saltofte se nové funkce ujme 2. května 2023.
Kamil_Holanek

Obchod v pojišťovně Simplea povede Kamil Holánek

0
Do životní pojišťovny Simplea přichází od dubna na pozici obchodního ředitele Kamil Holánek. Na starosti bude mít řízení distribučních sítí v Česku a na Slovensku. Před příchodem do Simplea působil v pojišťovně Uniqa.

Roman Heide je nový generální ředitel Třineckých železáren

2
Třinecké železárny mění vrcholné vedení. Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem se stal Roman Heide. Nahrazuje Jana Czudka. Ten po jedenáctiletém působení ve funkci odchází na vlastní žádost.
- Reklama -

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

- Reklama -
Translate »