Darujte investiční zlato! Jako jsou zlaté a stříbrné mince

358
zlate_stribrne_mince
Foto: Pražská mincovna

Nebude to dlouho trvat a budou tu Vánoce. Již teď mnoho obchodníků varuje před nedostatkem zboží kvůli narušené ekonomice. Ale je tu artikl, jehož se nedostatek zatím netýká. A tím jsou zlaté a stříbrné mince.

Investiční odborníci tvrdí, že zlato a stříbro není typická investice. A mají pravdu, protože zlato a stříbro na rozdíl třeba od akcií či investičních bytů nepřináší zisk. I přesto investice do zlata a stříbra mají smysl. Slitky či zlaté a stříbrné mince totiž dokáží v čase udržet svou hodnotu.

Zlaté a stříbrné mince jako dárek

Prodejci zlata nově nedoporučují zlato jen jako nástroj ochrany peněz před inflací, ale i jako vhodné dárky pro muže i ženy. Nebo jako dárky k výročí svatby. Darovat zlato nebo stříbro formou mince je vhodné i na svátek obdarovaného. Výrobci investičních specialit přitom dokáží nabídnout mince s motivy celého znamení zvěrokruhu. Běžné jsou také mince, na nichž je vyražený vysokoškolský titul.

Volte zlato! Uchovává hodnotu peněz a je osvobozeno od DPH

Skutečnost tak je, že investiční zlato ve formě stříbrné či zlaté mince je vhodný dárek. A to proto, že neztrácí na hodnotě. A je běžné, že se dědí z generace na generaci. Zlatý slitek lze dnes navíc koupit i v hodnotě 1 500 Kč až 1 300 000 Kč. Dárek ze zlata či stříbra určitě nikdo nevyhodí a nezaloží. Obdarovaný ho navíc může kdykoli prodat a získá zpět adekvátní hodnotu, nebo i více, pokud cena zlata stoupá.

Co všechno se dnes nabízí

Drahé kovy nejsou jen business reklamní předměty. V nabídce Pražské mincovny lze vybrat z mnoha pozoruhodných realizací zaměřených na nejčastější rodinné události. Od narození dítěte, životní jubileum, výročí svatby, promoce oslavující vysokoškolský titul až po další významné životní mezníky. Vše má svou vlastní medaili ze zlata nebo stříbra.

Podle zástupců mincovny k nejoblíbenějším patří jména na medailích, které jsou vhodné jako cenově dostupný dárek. Mincovna nabízí 500 jmen českého a slovenského kalendáře.

„Dárky se jménem mohou věnovat rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, kolegové, spolupracovníci, obce občanům a tak dále. Jsou skutečně univerzálním dárkem pro každou příležitost. Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a nechejte se i vy inspirovat světem malých dárků velké hodnoty,” uzavírají zástupci Pražské mincovny.

Adman´s Choice

KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here