luxusnich_hodinek

Investice do luxusních hodinek slibují zisk i potěšení

0
Poptávka po luxusních investičních hodinkách roste. Ceny luxusních hodinek se počítají ve statisících, milionech, desítkách i stovkách milionů korun. A už se  prodaly i hodinky za více než miliardu korun.
Bohumila_Hrabala

110. výročí Bohumila Hrabala připomene jarní veletrh Sběratel

1
Oblíbená 0 euro suvenýrová bankovka, která připomíná 50 let pražského metra, nebo známkový přítisk s legendární Jawou 250 „Pérák“ a také pamětní list ve formě bankovky k výročí 110. narozenin Bohumila Hrabala. 
druhe_ruky

Tenisky z druhé ruky za 50 milionů? Ano, jistě, žádný problém

0
Podle dat portálu Statista dosáhne trh s luxusním zbožím z druhé ruky do roku 2026 hodnoty 52 miliard dolarů [cca 1,2 bil. Kč]. Poptávka po luxusním zboží je totiž stále na vzestupu. Obrovské peníze se točí i v použité módě.
synteticke_diamanty

Syntetické diamanty ovlivňují poměry na trhu s diamanty

0
Tlumené údery rozechvívají vitríny se šperky v přízemí zlatnictví Bario Neal ve Filadelfii. Na svůj zásnubní prsten tady čeká Haley Farlowová se svým přítelem. A nemají v úmyslu za něj zaplatit horentní sumu, chtějí totiž syntetické diamanty.
kryptomen

Trh kryptoměn: Krypto chaos nebo zlatý důl pro investory?

1
S příchodem kryptoměn v obrovské oblasti finančních trhů se objevil nový prostor. Tato digitální aktivní třída přinesla revoluci v tom, jak vnímáme peníze, investice a samotný základ ekonomické výměny.
investicni_znamky

Do Prahy dorazily investiční známky za půl miliardy korun

0
Již zítra [28.10.] zahájí v pražském Obecním domě výstava, která ukáže investiční známky za více než půl miliardy korun. Výstavu pořádá Prestige Philately Club Prague spolu s kluby Vindobona a filatelistickou organizací Club de Monte-Carlo.
Alfonz_Mucha

Mucha je skutečná SuperStar! A proto jsme koupili jeho díla

2
„Alfons Mucha byl všestranný umělec, jenž měl navíc tu schopnost, že své umění dokázal přetavit v něco, co se dalo komerčně použít,“ říká v podcastu FinTag člen investiční komise Portu Gallery a ředitel společnosti Mittrade Michal Čejka.
Sberatel

Veletrh Sběratel letos očekává rekordní účast

0
Veletrh Sběratel v pražských Letňanech [8.9.–9.9.] bude letos ještě větší. Přijede o 20 procent více vystavovatelů než v minulých letech a organizátoři očekávají také větší návštěvnost.
Vinyl_&_Stereo_Expo

Desky na Vinyl & Stereo Expo nabídne 40 prodejců

2
40 prodejců desek a CD z Česka i zahraničí přijede 9. září na letošní Vinyl & Stereo Expo. „Desky nabídnou i prodejci z Německa, Rakouska či Francie,“ říká pro FinTag Jindřich Jirásek z agentury Double Impact, která veletrh Sběratel pořádá.
sberatel

Jarní Sběratel ukáže známky s Davidem Bowiem

0
Originální dopis pro otce Freddieho Mercuryho, ocenění vlastní sbírky a nakoupení vzácné známky, mince či bankovky od prodejců z celé Evropy. To vše na jednom místě nabídne další jarní veletrh Sběratel [24.3. až 25.3.] v hotelu Olympik Praha.
zlata

Jak investovat do zlata v roce 2023. Cihlu, CFD nebo ETF?

0
Zlato patří spolu s nemovitostmi v Česku k oblíbeným investičním nástrojům. Jeho cena od začátku února ale propadla o sedm procent. Jedná se o dobrý čas k nákupu, nebo se vyplatí ještě počkat? A jakými způsoby lze do zlata investovat?
unikatní_bankovku

Unikátní tisícikoruna ČNB se draží už za šestinásobek

3
Už včerejšího večera [7.2.] se před budovou České národní banky [ČNB] v Praze řadili do fronty lidé s cílem získat unikátní bankovku v nominální hodnotě 1 000 korun s přítiskem v podobě bankovního kolku a výročního loga.
podpisy

Podpisy: Něco veselého! Miroslav Horníček

0
Sběratelů podpisů bylo v Česku hodně za první republiky. Komunistický režim ale přetrhnul generace trvající nit kulturnosti. Situace se však mění. FinTag.cz předkládá ukázky ze sbírky podpisů známých osobností Hany Mahlerové.
vanocni_sberatel

Vánoční veletrh Sběratel nabídne prase, U2 i Mira Žbirku

0
Již 25. a 26.11. se v pražském hotelu Olympik Congress uskuteční vánoční veletrh Sběratel. Účast na něm potvrdilo 80 prodejců z celé Evropy. Ke koupi budou mince, bankovky, poštovní známky, pohlednice, antikvární zboží a další sběratelský materiál.
sberatele

Dřív lidé měnili i byty, říká šéf veletrhu Sběratel

0
„Sběratel se má vždy na co těšit, protože někde na něj čeká něco, co mu ještě chybí ve sbírce,“ říká Jindřich Jirásek, šéf veletrhu Sběratel, jehož 25. ročník se uskuteční 9. a 10. září na pražském výstavišti v Letňanech.
Alternativni_investice

Alternativní investice uvede konference na Sběrateli

0
Vyplatí se investice do poštovních známek, mincí či veteránů? Společně s veletrhem Sběratel na to 10.9. odpoví konference Trading Expo & Alternativní investice na výstavišti PVA Expo Praha. 
umeni

Zájem o umění loni významně vzrostl. Prospěl mu i covid

0
Ochota účastníků aukcí přihazovat a soupeřit o umělecká díla byla loni nejvyšší v historii. Zájemci u umělecká díla zvedli vyvolávací ceny celkem o 77 % a na tuzemských aukcích utratili rekordních téměř 1,5 miliardy korun.
Sberatel

Jarní Sběratel se vrací. Po Tata Bojs připomene Rolling Stones

0
Jarní veletrh Sběratel po výpadku kvůli covidu letos opět přivítá koupěchtivé sběratele. Protože se burzy a veletrhy loni nekonaly v celé Evropě, na veletrh míří mnoho zahraničních prodejců.
s_kameny

V obchodě s kameny a minerály se ročně protočí miliardy

0
14.11. se v pražském hotelu Olympik koná každoroční výstava vzácných kamenů a šperků. Celosvětový objem obchodu s kameny a minerály je odhadován na několik miliard korun ročně.
podmokelsky_poklad

Podmokelský poklad Karla Egona jde do dražby již tento pátek

0
Investoři do mincí budou mít již tento pátek příležitost zúčastnit se aukce zlata z keltského pokladu z Podmokel. Zlatý podmokelský poklad patří k těm největším, který se kdy v Evropě našel.
- Reklama -
reklama

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

- Reklama -
Translate »